FİYATLARIMIZ
Elektrikli Araçlarla Hem Daha Ucuz Hem de Daha Doğa Dostu!

Filomuzda bulunan ve ilk kez Antalya’da elektrikli araçlarla havalimanı servisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Hem daha uygun fiyata ulaşmak istediğiniz noktaya sizi ulaştırıyoruz. Hem de son derece sessiz ve huzurlu bir yolculuk vadediyoruz.

Ayrıntılı Shuttle fiyat listemizi aşağıda görüntüleyebilirsiniz!

Havalimanı Transferleri VIP fiyat listemizi görüntülemek için buraya tıklayın!

Antalya Havalimanından Alanya’ya (Kargıcak) kadar her durakta otelinize, evinize ya da istediğiniz bir noktaya bırakılırsınız. Aynı şekilde Alanya güzergahından istediğiniz noktada alınır Antalya Havalimanına bırakılırsınız. Antalya Havalimanı transferinin fiyatı 450 TL‘dir. Bu fiyat Shuttle transfer fiyatıdır.  VIP hizmet almak için aşağıda yer alan Antalya Havalimanı – Alanya Transfer VIP  Fiyatlarımız kutucuğuna tıklayarak VIP fiyatlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Sitemizdeki Antalya Havalimanı transfer fiyatları her zaman günceldir.

 

Gazipala Havalimanından Alanya’ya kadar her durakta otelinize, evinize ya da istediğiniz bir noktaya bırakılırsınız. Aynı şekilde Alanya güzergahından istediğiniz noktada alınır Antalya Havalimanına bırakılırsınız. Antalya Havalimanı transferinin fiyatı 245 TL‘dir. Bu fiyat Shuttle transfer fiyatıdır.  VIP hizmet almak için aşağıda yer alan Gazipaşa Havalimanı – Alanya Transfer VIP  Fiyatlarımız kutucuğuna tıklayarak VIP fiyatlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Sitemizdeki Alanya Gazipaşa Havalimanı transfer fiyatları her zaman günceldir.

 

Antalya Havalimanından Side’ye, Manavgata ya da Side’den, Manavgattan Antalya Havalimanına Transfer Shuttle Fiyatımız 380 TL’dir. Bu fiyat Shuttle fiyatıdır. VIP Fiyatlarımızı görmek için listede aşağıda Antalya Havalimanı – Manavgat ve Side VIP fiyatları listesini görebilirsiniz.

Güzergahımız: Titreyengöl, Kumköy, Evrenseki, Çolaklı, Gündoğdu.

Manavgat içerisine hiçbir havalimanı transfer şirketi girmemektedir. Bu yüzden Antalya Havalimanı – Manavgat ya da Manavgat’tan Antalya Havalimanına gidecek transfer yolcularımız için Anayol üzerinde 6 noktadan yolcularımızı almaktayız. Söz konusu 6 noktayı listenin en altında görebilirsiniz. Ancak Side için istediğiniz noktadan alınır ve istediğiniz noktaya bırakılırsınız.

Bu 6 nokta ise 1) Sanayi kavşağı,

2) Külliye Camii Kavşağı,

3) Demokrasi Kavşağı,

4) Otogar Kavşağı,

5) Side Total karşısı Bizim Market Önü,

6) Çakalderesi Migros Karşısı.

Antalya Havalimanından Kemer’a otelinize, evinize ya da istediğiniz bir noktaya kapıdan kapıya transfer hizmetimizle şehrinizdeyiz. Aynı şekilde Kemer güzergahından (Kemer, Göynük, Beldibi) istediğiniz noktada alınır Antalya Havalimanına bırakılırsınız. Antalya Havalimanı transferinin fiyatı 400 TL‘dir. Bu fiyat Shuttle transfer fiyatıdır.  VIP hizmet almak için aşağıda yer alan Antalya Havalimanı – Kemer Transfer VIP  Fiyatlarımız kutucuğuna tıklayarak VIP fiyatlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Sitemizdeki Antalya Havalimanı transfer fiyatları her zaman günceldir.

 

Antalya Havalimanından Belek’e Havalimanı transferi shuttle servisimizde her durakta otelinize, evinize ya da istediğiniz bir noktaya bırakılırsınız. Aynı şekilde Belek güzergahından istediğiniz noktada alınır Antalya Havalimanına bırakılırsınız. Antalya Havalimanı transferinin fiyatı 250 TL‘dir. Bu fiyat Shuttle transfer fiyatıdır.  VIP hizmet almak için aşağıda yer alan Antalya Havalimanı – Belek Transfer VIP  Fiyatlarımız kutucuğuna tıklayarak VIP fiyatlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Sitemizdeki Antalya Havalimanı transfer fiyatları her zaman günceldir.

Kayseri Havalimanından Kapadokya Güzergahına (Avanos, Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar ve Göreme) transfer shuttle hizmetimizin fiyatı: 350 TL’dir. servisimizde her durakta otelinize, evinize ya da istediğiniz bir noktaya bırakılırsınız.

Aynı şekilde Kapadokya güzergahından (Avanos, Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar ve Göreme) istediğiniz noktada alınır Kayseri Havalimanına bırakılırsınız. Kayseri Havalimanı – Kapadokya transferinin fiyatı 275 TL‘dir. Bu fiyat Shuttle transfer fiyatıdır.  Sitemizdeki Kayseri Havalimanı transfer fiyatları her zaman günceldir.

Nevşehir Havalimanından Kapadokya Güzergahına (Avanos, Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar ve Göreme) transfer shuttle hizmetimizin fiyatı: 350 TL’dir. servisimizde her durakta otelinize, evinize ya da istediğiniz bir noktaya bırakılırsınız.

Aynı şekilde Kapadokya güzergahından (Avanos, Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar ve Göreme) istediğiniz noktada alınır Nevşehir Havalimanına bırakılırsınız. Kayseri Havalimanı – Kapadokya transferinin fiyatı 275 TL‘dir. Bu fiyat Shuttle transfer fiyatıdır.  Sitemizdeki Kayseri Havalimanı transfer fiyatları her zaman günceldir.

Kafanız Rahat Bir Seyahat mi İstiyorsunuz?

Acaba uçağımı kaçırır mıyım? 

Havalimanı servisi beni tam istediğim noktaya bırakacak mı?

Beni kapımın önünden alacaklar mı? 

Bizden kaynaklanan bir sorun neticesinde uçağınızı kaçırırsanız size ücretsiz uçak bileti veriyoruz!

Endişelenmeyin, Ece Transfer ile güvendesiniz! 1987’den bugüne!

0 (242) 255 55 07

1 DAKİKADA REZERVASYON OLUŞTURUN, GÜVENLE SEYAHAT EDİN!