ANTALYA ECE TRANSFER ile KAŞ VE KALKAN’A GİDİŞ

ANTALYA ECE TRANSFER  ile KAŞ VE KALKAN’A GİDİŞ

Kaş Antalya ilinin batısında Antalya havalimanından yaklaşık 195 km uzaklıktadır. Her yeri ayrı güzellikler barındıran Antalyamızın cennet köşelerinden biridir. M.Ö. 3 binin ikinci yarısında Likya medeniyetine ev sahipliği >pyapmıştır.

Kaş’ta mavi yeşille buluşur. Bu renklerin her tonunu barındıran küçük şirin bir ilçedir.Doğa ile tarih iç içe geçmiştir.Karşısında Yunanistan’a bağlı Meis adası bulunur.Sahil uzunluğu 70 km civarindadır.

Kaşta isterseniz Antik Likya yolunda yürüyüş yapabilir isteseniz Kekova batık şehir de gezintiye çıkabilirsiniz.

Dünyaca ünlü Kaputaş plajı , Büyükçakıl ve Küçükçakıl plajlarıda bu ilçemizdedir.Kaş’ın etrafında altı adet mağara bulunmaktadır.En ünlüleri Mavi mağara,Aşırlı adası deniz mağarası , güvercinleri ile ünlü Güvercinlik mağarasıdır.

Uzun çarşı sokağının sonunda sizi M.Ö. 4 yy dan kalma Likya lahti sizleri selamlar.

Dilerseniz Kaştan yarım saat uzaklıkta Kalkan’a geçebilir, kalkan marinasının hemen yanında bulunan plajda denize girebilirsiniz. Burası Dipteki soğuk su kaynaklarından dolayı hiç kirlenmeyen deniziyle mavi bayrağa sahiptir.

Ece Transfer olarak sizleri Antalya havalimanından alıp Kaş ve Kalkan’da ister otelinize ister villanızın kapısına kadar bırakıyor ve sizleri yine uçuş saatinize göre alıyoruz.İçleri yapılı sadece sizin olacağınız özel araçlarımız ile en uygun fiyata taşıyoruz.

Ece transfer sizi tam saatinde alır.Güleryüzlü ve deneyimli ekibimiz ve güçlü filomuz ile uygun fiyatlarımızla her zaman havalimanı transferlerinizde yanınızdayız.